Start


UWAGA

  1. WSPÓLNY SALONIK I ANEKS KUCHENNY JUŻ OTWARTY
  2. APARTAMENT - MOŻNA ZAREZERWOWAĆ 2-3 POKOJE ( Z ŁAZIENKAMI) JAKO APARTAMENT, WTEDY SALON I ANEKS KUCHENNY DO WYŁĄCZNEJ DYSPOZYCJI.( DLA 4-6 OSÓB)
  3. W LECIE TAKŻE KUCHNIA LETNIA NA ZEWNĄTRZ ZAPRASZA DO BIESIADOWANIA ( Zdjęcia kuchni w galerii)
  4. WSPÓŁPRACUJEMY Z RENOMOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ I WYPOŻYCZLANIĄ SZPRZETU W SZKARSKIEJ PORĘBIE na STOKU NARTOLANDIA - 150 METROW OD SKI ARENA - CENIA ZA 10 PRZEJAZDÓW TYLKO 30 ZŁ - DLA NASZYCH GOŚCI RABAT 25% NA WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU. http://everest-ski.pl/
  5. JEST  MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ŚNIADANIA OBOK W OBIEKCIE - ZA 18 ZŁ OD OSOBY - BUFET ( PO SĄSIEDZKU) Restauracja Willa Agnieszki serwuje także pyszne obiady i desery w dobrych cenach
  6. Nowa oferta - regionalne biuro podróży discover Silesia- z tym biurem można odkryć ciekawe miejsca na Dolnym Śląsku, posiadają ofertę dla małych i dużych grup oraz dla turystów indywidualnych. Polecamy: propozycje/http://discoversilesia.pl/najblizsze-propozycje/www.discoversilesia.plJeśli lubisz ciszę, piękne krajobrazy, podróże, spacery z kijami po górach, jazdę na nartach i rowerach, psy  - niekoniecznie rasowe. ....dobrą kawę, pogawędki przy piecu.

Przyjedź do nas.

Nasz dom położony jest na południowym stoku w Jagniątkowie, dzielnicy Jeleniej Góry.

TYLKO 13 KM OD SZKLARSKIEJ PORĘBY, 15 do KARPACZA.

Na terenie obiektu znajduje się dużo terenów zielonych, miejsce na grilla, ognisko, leżaki do opalania i letni basen oraz bezpłatny parking.

Do dyspozycji gości oddajemy:

- 3 pokoje dwuosobowe z łazienkami

- 1 pokój 4 osobowy

- 1 pokój 2 osobowy z dostawką

Pokoje 2 osobowy z dostawka i 4 osobowy mają wspolną łazienkę i toaletę. Zapraszamy do nich rodzinki  lub grupki znajomych, którym nie przekszadza korzystanie ze wspólnej łazienki. 

Tak więc w "najgorszym przypadku " można u nas spotkać 13 gości, 2 lub 3 domowników oraz czarnego mixa labladora, a rano i w ciągu dnia słyszeć pianie kogutów.

 Wszystkie pokoje są przytulne, nowe. Standard "domowy".

Internet bezprzewodowy w cenie, na korytarzu telewizor ogólnodostępny (Polsat)

 Wypożyczamy kije do nordic walking. Instruktarz gratis.

ZAPRASZAMY ELA I KRZYŚ